Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №417

Начало
06.03.2018
ID:
417

Осветлението долу в градинката пред мобилните оператори има оголени кабели. На 06.03. кучето ми го удари ток там.

Статус:  В процес

Сигнал №412

Начало
02.03.2018
ID:
412

Непочистена от снега натоварена улица. Утре ще замръзне и няма да може да се почисти.

Статус:  В процес

Сигнал №410

Начало
02.03.2018
ID:
410

Една година по- късно наклоненият стълб си стои още по- наклонен и вероятно скоро ще падне. Господа от Община Добрич, не ми благодарете за проявеното гражданско самосъзнание, а си свършете работата. След като преди година ви подадох сигнала и вие казахте, че сигнала е предаден на поддържащата фирма, значи фирмата не си е свършила работата и трябва да бъде санкционирана! Моля Ви да си свършите работата. А и това не е единственият наклонен новопоставен при ремонта на парка стълб.

Статус:  В процес

Сигнал №405

Начало
26.02.2018
ID:
405

Липсват няколко капака на канализацията.

Статус:  В процес

Сигнал №404

Начало
25.02.2018
ID:
404

Здравейте, имам един въпрос. Към кого трябва да се обърна,вече втора година се пали комина в блока който живея "Бул.Русия 55,,. Не могат ли по някакъв начин да се забранят печките на твърдо гориво? Това не е е нормално! Вече 1 седмица не мога да махна лошата миризма на сажди и клей от апартамента си и стената се руши, въпреки че постоянно се ремонтира! Прилагам и снимков материал. Благодаря предварително за помощта!

Статус:  В процес

Сигнал №400

Начало
20.02.2018
ID:
400

Добър ден . Разхождайки се оня ден се натъкнах на тази бариера . Искам са попитам дали е редно и законно . Да знам дали и аз да не си бучна някъде и аз една .

Статус:  В процес

Сигнал №389

Начало
11.02.2018
ID:
389

ЖК БАЛИК БЛ.68.Изгорели лампи на уличното осветление.

Статус:  В процес

Сигнал №387

Начало
10.02.2018
ID:
387

Незаконно строителство на къща, като електрическия стълб е вграден в покрива на къщата.

Статус:  В процес

Сигнал №386

Начало
09.02.2018
ID:
386

Здравейте, мазите на входът ни са пълни с вода. Причината е че от ВиК не асфалтират старата повреда,а поставят само чакъл.Повредата е точно над мазите ни.Появи се нова повреда пак пред нашия блок,тече директно в старата неасфалтирана дупка и препълва мазите ни. Посетихме ВиК пуснахме жалба,от там ни отговориха,че Общината се занимава с асфалтирането след ремонти на ВиК. Днес цялата улица Хан Тервел е във вода.Моля за спешно съдействие преди да се случи много страшно. Очаквам да видя реакция

Статус:  В процес

Сигнал №385

Начало
09.02.2018
ID:
385

Здравейте, мазите на входът ни са пълни с вода. Причината е че от ВиК не асфалтират старата повреда,а поставят само чакъл.Повредата е точно над мазите ни.Появи се нова повреда пак пред нашия блок,тече директно в старата неасфалтирана дупка и препълва мазите ни. Посетихме ВиК пуснахме жалба,от там ни отговориха,че Общината се занимава с асфалтирането след ремонти на ВиК. Днес цялата улица Хан Тервел е във вода.Моля за спешно съдействие преди да се случи много страшно. Очаквам да видя реакция.

Статус:  В процес