Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1525

Начало
14.06.2020
ID:
1525

Здравейте , цялото дере по бул. Русия за поредна година е затлачено и също така обрасло цялото в треви.При силен валеж за 15 минути се пълни , тъй като тръбите са запушени , както от боклуци така и от чакъл и пясък. Очаквате отново да се повтори случката от 2014г. Или ще се вземат мерки по на време , за да се изчисти , хората да могат да спят спокойно?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1524

Начало
14.06.2020
ID:
1524

Сигналът е за стар изоставен автомобил върху пътното платно, който седи там от над 10 години и пречи на движението и разминаването на две коли, тъй като е точно на завой. Става дума ж.к. Дружба 2, на гърба на блок 19, до кофите за боклук.

Статус:  В процес

Сигнал №1516

Начало
09.06.2020
ID:
1516

тревните площи между блоковете са осеяни с кърлежи! кога ще се направи нещо по въпроса!Там играят деца,не мога всеки ден да вадя по два ,три кърлежа!

Статус:  В процес

Сигнал №1514

Начало
09.06.2020
ID:
1514

Контейнера за боклук се почиства през седмица / два пъти в месеца. В района има, както непрекъснато живеещи, така и хора, които идват да се поддържат имотите. Контейнера се пълни за няколко дни, а се почиства през седмица. Боклуците около контейнера не се събират от сметоизвозващата фирма и се разпиляват от вятъра.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1510

Начало
05.06.2020
ID:
1510

Мястото е градинката с рози, с фонтана зад "Грийн палас, 11:40 ч., 05.06.2020 г., преминава автомобил СИТРОЕН БЕРЛИНГО с контролен номер ТХ5228АТ. Премахнати са колчетата за ограничаване на достъпа на превозни средства в пешеходната част на парка, поради което ежедневно преминават автомобили през тази зона.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1507

Начало
04.06.2020
ID:
1507

Някой преглежда ли ги тези сигнали или само си чакате заплатите от нашите данъци? Трети път пиша за едно и също нещо!? Една от уличните лампи до управлението на КООП търговия не свети! Вземете мерки, че е тъмно като в мечи гъ3 и човек не може да си отключи врата на входа! Пуууууууу ....

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1503

Начало
02.06.2020
ID:
1503

Подавам сигнал за неправилно паркирани автомобили на ул.Витоша 1.Въпросните два автомобила паркират системно по начин който ограничава паркирането на други автомобили.(по диагонал успоредно на пътя така заемат парко места за поне 4-5 автомобила) Предлагам решение за цялата улица: тя е без изход, напълно вузможно е да се направи пътна маркировка и да се паркира по диагонал на пътя, така ще има много повече места за паркиране и смятам всички живущи в района ще са доволни.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1499

Начало
31.05.2020
ID:
1499

Здравейте искам да подам сигнал за незаконно строителство и два изоставени автомобила зад блок 59 не квартал Балик . Ще се радвам за съдействие . Мястото на което се стори незаконния гараж сега силно затруднява влизането в другите гаражи . Както също много деца си играят зад блока и се притеснявам с това лошо изпълнение да не стане някоя беля.

Статус:  В процес

Сигнал №1497

Начало
31.05.2020
ID:
1497

Отново не законна бариера . Писна ми от тарикати . Бариерите са 2 на брой .

Статус:  В процес

Сигнал №1495

Начало
29.05.2020
ID:
1495

Огромни дъпки, цялата улица зад Автогарата е непроходима за друго освен за джипове. Предните сигнали са от преди години. Положението в помента е отчайващо.

Статус:  В процес