Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №369

Начало
31.01.2018
ID:
369

Неизправен комин, спалнята ни е в неприятна миризма на пушек и стената е черна от комина. Комшиите от 1 ет. се отопляват с твърдо гориво. Всяка година правим ремонт и пак избива не можем да се отървем от неприятната миризма. Разправии с комшии, заради тяхното отопление страдаме ние от 7 ет..

Статус:  В процес

Сигнал №356

Начало
21.01.2018
ID:
356

Като прикачн файл съм подал една кореснонденция която водя с Вас. След Ваш отговор ви писах, минаха 30 дни и мълчите.

Статус:  В процес

Сигнал №355

Начало
21.01.2018
ID:
355

Уличното осветление не работи!

Статус:  В процес

Сигнал №350

Начало
17.01.2018
ID:
350

Опасна шахта на тротоара по ул. "Д-р Константин Стоилов". През няколко сгради от сградата на ПК "Наркооп Възход" - на същия тротоар. Отсреща - детска площадка. Реална опасност пешеходец да пропадне в шахтата и да пострада.

Статус:  В процес

Сигнал №341

Начало
21.12.2017
ID:
341

До ресторант" Мечока Бен" има наклонен стълб ,който е опасен и кабелите висят ниско до земята.

Статус:  В процес

Сигнал №340

Начало
21.12.2017
ID:
340

До ресторант" Мечока Бен" има наклонен стълб ,който е опасен и кабелите висят ниско до земята.

Статус:  В процес

Сигнал №323

Начало
21.11.2017
ID:
323

Здравейте ,от около 5 дена забелязах , че не работи уличното осветление пред блок 59 .

Статус:  В процес

Сигнал №319

Начало
13.11.2017
ID:
319

Опасна дупка на пътя към газохранилището "Топливо" АД, където преминават автоцистерни.

Статус:  В процес

Сигнал №313

Начало
04.11.2017
ID:
313

До шахтата.

Статус:  В процес