Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №2001

Начало
11.10.2021
ID:
2001

Така изглежда тротоара по ул.Хан Тервел-непроходим от клони, строителни отпадъци от рушащи се сгради и храсталаци. По отношение на рушащите се сгради подадох сигнал през 2019 г, но реакция няма.

Статус:  В процес

Сигнал №2000

Начало
10.10.2021
ID:
2000

На завоя на ул. Стефан Самболов, до бившия дом Дъга, има отварена шахта от канализацията за мръсна вода!

Статус:  В процес

Сигнал №1999

Начало
09.10.2021
ID:
1999

Пропадане пред shell в дясното платно посока Рилци

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1997

Начало
06.10.2021
ID:
1997

Ужасно много котки! Не са кастрирани. Някой ги храни, естествено. Няма лошо, но наистина са мнооооого. Има и болни,което е обезпокоителното.

Статус:  В процес

Сигнал №1996

Начало
04.10.2021
ID:
1996

Има изсъхнали дървета на ул. Драва 8 и на ул. Хан Тервел. Голяма опасност е да паднат върху къщи или коли и да направят големи порази. Молим Ви в най-кратък срок да се отзовете!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1994

Начало
25.09.2021
ID:
1994

Виснали клони на дърветата по ул. ЯСНА ПОЛЯНА, ограничаващи видимостта

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1993

Начало
23.09.2021
ID:
1993

Днес, в 7.45ч три кучета нападнаха с лай и опити за ухапване две деца на 10години. Моля, да приберете животните, защото са много опасни.

Статус:  В процес

Сигнал №1989

Начало
19.09.2021
ID:
1989

В отсечката, където се предлагат фрешове няколко от уличните лампи не светят.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1987

Начало
17.09.2021
ID:
1987

Неработещо на места и доста слабо работещо улично осветление.Улицата е доста тъмна вечер.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1986

Начало
17.09.2021
ID:
1986

Куче е редовно оставяно само по цял ден, като всички съседи сме подложени на ежедневния вой и лай, ПО ЦЯЛ ДЕН! Неколкократно сме разговаряли със собствениците, но мерки се взимат само за един или два часа, след това всичко се продължава... До кога? Втора година се случва това! Моля Ви помогнете ни и вземете някакви мерки! Молбата и от целия вход и отсрещния блок! Благодаря! За съжаление не мога да приложа звуков файл. А адресът, на който е кучето е: Христо Ботев, блок 1, етаж 5, апартамент 14.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител