Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1424

Начало
15.04.2020
ID:
1424

На ул.Дунав, 18, пред вход В има паркиран автомобил Daewoo Matiz, жълто, използва се за склад. Стои повече от 1 година там. Моля да обърнете внимание, тъй като и без това не достигат парко местата в района.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1417

Начало
11.04.2020
ID:
1417

Теч на фекални води в продължение на 2 месеца. Образуване на локви пред входните порти на живущите по улицата. Течът стига до улица "Вида Димитрова".

Статус:  В процес

Сигнал №1414

Начало
10.04.2020
ID:
1414

Неправилно паркирали автомобили на място забранено със знак паркирането и престоя. На спирката 50м по-напред също неправилно паркирали автомобили.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1409

Начало
29.03.2020
ID:
1409

Здравейте , става въпрос с теч от мръсната канализация зад оградата на ЧЕУ " Леонардо да Винчи". В района има няколко жилищни блока и е невъзможно да си отворим прозорците да проветрим , а това е препоръчително в момента по няколко пъти на ден. Моля да вземете спешни мерки предвид ситуацията в момента , имайте предвид , че скоро ще стане топло и от там ще тръгне нова зараза и болести. В момента в този район има доста техниа и мисля , че може да се реагира бързо.

Статус:  В процес

Сигнал №1408

Начало
27.03.2020
ID:
1408

Във връзка с наложените мерки относно коронавирус,Ви уведомявам че в маг.Лидъл не се спазват разпоредбите- в магазина се влиза свободно има струпване на хора, от касите работят само 2, хората чакат дълго при обслужване.

Статус:  В процес

Сигнал №1407

Начало
27.03.2020
ID:
1407

На спирката срещу градската градина има паднали парчета от сграда !!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1406

Начало
25.03.2020
ID:
1406

Изоставени няколко автомобила без регистрационни табели отдясно на булеварда посока Силистра.

Статус:  В процес

Сигнал №1405

Начало
25.03.2020
ID:
1405

Изоставен лек автомобил Фолксваген Пасат сив седан със спукани гуми БЕЗ РЕГИСТРАЦИОННИ ТАБЕЛИ на улицата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1404

Начало
25.03.2020
ID:
1404

Изоставен лек автомобил без регистрационни табели върху тревни площи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1403

Начало
24.03.2020
ID:
1403

Пред музея паднала новогодишна украса от стълб.

Статус:  В процес