Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1402

Начало
23.03.2020
ID:
1402

Здравейте имаме проблем. При влизане в града на КПП-Варна ( Лукойл Добрич ) не пускат работещите в фирмите преди 5км. Имат бележки от работодотел къде работят по изискванията за извънредното положение . Какви други документи са необходими за да нямаме проблем при отиване и връщане от работа? Благодаря и хубав ден

Статус:  В процес

Сигнал №1401

Начало
21.03.2020
ID:
1401

Две трети от целия тротоар пред магазин ЦБА и надолу е зает от паркирали автомобили.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1400

Начало
19.03.2020
ID:
1400

Изоставени няколко автомобила без регистрационни табели по бул. Добричка Епопея пред един сервиз.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1399

Начало
18.03.2020
ID:
1399

И3ГАРЯТ СЕ 3АБРАНЕНИ МАТЕРИАЛИ - ГЪСТ, СИВ И 3АДУШЛИВ ДИМ

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1398

Начало
17.03.2020
ID:
1398

В супермаркет Томи не се спазват предпазните мерки за контрол и пропускане на клиентите, спазване на дистанция, употреба на предпазни маски и ръкавици от служителите и редовна дезинфекция по наредбата на Министъра на здравеопазването и настоящето извънредно положение. Моля да вземете мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1397

Начало
17.03.2020
ID:
1397

По цялата улица Филип Тотю има стари висящи кабели от кабелни оператори които би трябвало да са подземни съгласно наредба на КЕВР и моля за съдействие да бъдат премахнати. Съответно операторите да бъдат глобени. Стълбовете на енерго про са оплетени от кабели който на места висят почти до земята.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1396

Начало
17.03.2020
ID:
1396

Лек автомобил мерцедес без регистрационни номера който е паркиран и с залепено уведомление от общината но не е премахнат. Както и незаконен гараж пред вх Б зелен на цвят.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1395

Начало
16.03.2020
ID:
1395

Уважаеми господин/жа! Бях ви уведомила преди няколко дни за съседът ми, който отвори прозорци на стена, която принадлежи в моят двор( Тополите 14)! Аз и съпругът ми имаме възражения за неговите прозорци, защото гледат с пълен изглед към нашият имот и не ни остана ориватна зона! Не желаем да ни гледат през цялото време и искаме да имаме ограда там, както и да си посадиме дръвчета! Господинът от N 12 е премахнал мрежата без нашо съгладие и си строи както си иска! Моля, предприемете мерки!Благодар

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1394

Начало
14.03.2020
ID:
1394

Съседите от 12 са премахнали оградата ни и на гранипната стена, която е незакинна са отворили 3 големи прозореца без наше разрешение! Искаме незабавно да се затворят! Там беше нашата ограда и не са ме питали! В момента сме в чужбина и заради вируса не можем да се прибереме! Моля предприемете незажавно мерки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1393

Начало
13.03.2020
ID:
1393

Незаконен строеж, който продължава - бях ви уведомила! Сега се отварят и прозорци към чужди имотни граници!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител