Сигнали в Добрич днес

В процес 1706 Приключени 2033

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Липсващи контейнери

Начало
03.09.2025
ID:
4965

От около шест месеца по ул."кап.Димитър Списаревски" в участъка между ул."Георги Кирков" и ул. "Васил Левски", липсва контейнер за разделно събиране на пластмаса Такъв контейнер липсва и по ул." Георги Кирков" в участъка зад "Звезда". На практика района е оставен без наличието на такъв тип контейнери. Моля за взимане на отношение за допуснатата нередност.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нерегламентиран паркинг и сметище

Начало
03.09.2025
ID:
4964

Някои от общината може ли да въведе ред тука? Пълно е с бусове, коли, седалки от коли, бутилки и всякакви други боклуци. Човек с патерици и майки с колички не могат да минат. Виждам и други са писали сигнали.

Статус:  В процес

Паднало дърво

Начало
02.09.2025
ID:
4963

Счупено дърво под което всяка вечер играят деца отдолу

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасни дупки

Начало
02.09.2025
ID:
4962

Здравейте! Сигнала ми се отнася за огромните и дълбоки дупки на посоченото кръстовище. Преминаването през тях е трудно и опасно,особено когато са запълнени с вода и не може да се види дълбочината им. През тях минават коли, отиващи към ЦСРИ и ДЦДУ, да водят хора с увреждания, към ЛИДЛ. Моля за решаване на проблема, тъй като мястото наистина е много опасно. Благодаря!

Статус:  В процес

Дърво в близост до блок

Начало
02.09.2025
ID:
4960

Здравейте! При силен вятър, вследствие на клатенето на дървото се рони външната мазилката на блока. ПП: Входа е З, а не А, както е обозначено в Гугъл. Но дърчото е точно там. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пречупен клон

Начало
02.09.2025
ID:
4959

До детската площадка пред Обреден дом, към бившото заведение "Регал" има дърво, от което виси и едва се държи пречупен голям клон. Редовно под него играят деца!!! Моля за реакция!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кв. Рилци

Начало
02.09.2025
ID:
4958

Кога ще се започне в асфалтирането на улиците в квартала ?

Статус:  В процес

Кошче за боклук

Начало
02.09.2025
ID:
4957

Преди ремонта на центъра точно до стъпалата на подлеза имаше кошче за боклук което беше на перфектното място сега вече го няма и хората масово си хвърлят бокулице по земята . Моля поставете пак кошче до самите стапала даже няма да е излишно и от другата страна на стапалата от към градската градина да има кошче непосредствено до тях самите .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Знаме

Начало
02.09.2025
ID:
4956

Знамето на България на кръговото на кв. Рилци е откачено и се държи само на едно място и при една по силна буря най - вероятно ще падне

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Тротоарно право пред магазин за зеленчуци и плодове

Начало
02.09.2025
ID:
4955

Категория: Неправомерно ползване на общинска площ Описание на сигнала: На адрес ул.Кирил и Методий 31 пред магазин за плодове и зеленчуци е изнесена стока (плодове и зеленчуци) върху приблизително 50 кв.м от общинския тротоар ,поставен е и кафеавтомат.Постоянно спират коли на тротоара,пешеходна пътека и до табела стоп,причиняват неудобства за движението.Това затруднява преминаването на пешеходци и създава неудобства. Моля да бъде извършена проверка дали за този обект е издадено разрешение за ползване на тротоарна площ („тротоарно право“) и при липса на такова да се предприемат необходимите мерки съгласно общинските наредби.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител