Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1392

Начало
13.03.2020
ID:
1392

На улица Люлин 3-4 разградено място започва да се превръща във сметище от строителни и други отпадъци изхвърлени от комшиите в близост сменящи си дограмите и правещи ремонт на домовете си при което гледката е много грозна и започва да има опасност от екологично замърсяване. Доколкото знам собствениците на разградения имот са в чужбина.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1391

Начало
13.03.2020
ID:
1391

Боклук извън кофите .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1390

Начало
13.03.2020
ID:
1390

Неработещо улично осветление от две седмици пред №11,13, 14 и 16

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1389

Начало
12.03.2020
ID:
1389

Изоставен автомобил без регистрационни табели в района върху тревни площи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1388

Начало
12.03.2020
ID:
1388

Изоставен лек автомобил Волво С40 със преден толбухински номер и със заден фалшив, стоящ от години на тротоара.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1387

Начало
12.03.2020
ID:
1387

Изоставен лек автомобил Голф 4 черен без регистрационни табели на тротоар.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1386

Начало
12.03.2020
ID:
1386

Изоставен лек таксиметров автомобил на трупчета със фалшиви регистрационни табели на трупчета на улицата, за който вече е бил подаден сигнал на Балик 17.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1385

Начало
12.03.2020
ID:
1385

На ул. Теменуга пред бл. 6 строителната фирма е запишима отводнителна шахта на гаражите. Нивото на подпочвени води се е покачило. Шахтата е запушена до горе с пръст!

Статус:  В процес

Сигнал №1384

Начало
12.03.2020
ID:
1384

Изоставен лек автомобил без регистрационни табели Рено Сценик върху тревни площи.

Статус:  В процес

Сигнал №1383

Начало
12.03.2020
ID:
1383

Изоставен лек автомобил Ягуар без регистрационни табели върху тротоара.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител