Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

частно сметище на общински терен

Начало
30.06.2023
ID:
2154

частно сметище на общински терен

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Неработеща крушка на улично осветление.

Начало
29.06.2023
ID:
2153

Крушката не работи от 20 дни и се намира точно пред вх.В на бл.61, "Дружба"4.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасни дървета по ул. "Екзарх Йосиф"

Начало
29.06.2023
ID:
2151

Във връзка с падналото дърво на 27.06.2023г. върху входа на офис по ул."Екзарх Йосиф", моля да бъдат предприети спешни действия по окастряне на другите дървета (3 бр.) по улицата, които също представляват опасност за живущите и преминаващите в района. Предвид факта, че тази улица е доста оживена през деня, е цяло чудо, че нямаше пострадали, и най вече, че с детето в колата минахме 5 мин. преди дървото да падне. Моля да бъдат взети своевременни мерки за осигуряване безопасността на живущите и преминаващите в района, преди да е паднало следващото дърво. Благодаря Ви предварително за проявеното разбиране и съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изгоряла крушка на улично осветление

Начало
28.06.2023
ID:
2150

Изгоряла крушка на улично осветление на адрес ул.Осми Март 56а

Статус:  В процес

Опасна дупка на улицата

Начало
28.06.2023
ID:
2148

Дупката е много дълбока и опасна. Моля обърнете внимание, преди да е станал инцидент!

Статус:  В процес

частно сметище на общински терен

Начало
28.06.2023
ID:
2147

частно сметище на общински терен

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

КОМАРИ

Начало
27.06.2023
ID:
2146

Квартала е пълен с комари. Това вече започва да застрашава здравето ни. Моля ви направете нещо, дерето е до нас!

Статус:  В процес

ОПАСНИ КЛОНИ НА ДЪРВО

Начало
27.06.2023
ID:
2144

ПРЕД БЛОК № 14 В КВАРТАЛ ДОБРОТИЦА, КАКТО И ЗАД БЛОКА В ЧАСТТА НА ВХОД В, КЛОНИТЕ НА ДЪРВЕТАТА СА ТОЛКОВА ПОРАСТНАЛИ, ЧЕ ДОСТИГАТ ЧАК ДО ФАСАДАТА НА БЛОКА, ПРИ ПО - СИЛЕН ВЯТЪР СЕ УДРЯТ В ПРОЗОРЦИТЕ НА ЖИВУЩИТЕ И В НАПРАВЕНАТА ИЗОЛАЦИЯ, КАТО ТОВА Е ПРЕДПОСТАВКА, ЗА РАЗРУШАВАНЕТО Й.

Статус:  В процес

частно сметище на общински терен

Начало
27.06.2023
ID:
2143

частно сметище на общински терен

Статус:  В процес

Сигнал №2142

Начало
23.06.2023
ID:
2142

Преди повече от седмица подадох сигнал за сметище на тротоара пред имота ми - ул. "Ген. Манзей" 30, образувано от клони от изрязана липа. Клоните бяха натрупани на 9. юни и още стоят на тротоара. Очаквам да бъдат премахнати, тъй като при дъжд улицата е непроходима, а и на клоните не им е мястото на тротоара.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител