Сигнали в Добрич днес

В процес 1045 Приключени 1585

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №222

Начало
19.07.2017
ID:
222

Уличното осветление не работи.

Статус:  В процес

Сигнал №221

Начало
15.07.2017
ID:
221

висящо осветително тяло

Статус:  В процес

Сигнал №220

Начало
14.07.2017
ID:
220

Несветещо осветление точно срещу блок 24- В .Надявам се сигнала ми да бъде приет.Благодаря

Статус:  В процес

Сигнал №219

Начало
14.07.2017
ID:
219

Несветещо осветление точно срещу блок 24- В .Надявам се сигнала ми да бъде приет.Благодаря

Статус:  В процес

Сигнал №217

Начало
02.07.2017
ID:
217

Повредено осветително тяло в градски парк, до скейтпарка от камион на участниците в Добрич мези

Статус:  В процес

Сигнал №216

Начало
30.06.2017
ID:
216

Детската площадка има нужда от косене на тревата. На много места по тревните площи са избуяли високи тръни, които ограничават пространството за игра. Против кърлежи не знам дали е пръскана, но след като се окоси би било прекрасно и да се напръска против кърлежи.

Статус:  В процес

Сигнал №214

Начало
29.06.2017
ID:
214

Теч на отходни (фекални)води

Статус:  В процес

Сигнал №213

Начало
29.06.2017
ID:
213

Лампата от уличното осветление която е между входовете Е и Ж. Крушката е нещо дефектна - изгася и светва на интервали.

Статус:  В процес

Сигнал №205

Начало
15.06.2017
ID:
205

Тревата е два метра.

Статус:  В процес

Сигнал №203

Начало
15.06.2017
ID:
203

Между ул."Арда "и къщите до у-ще "Климент Охридски"има буйна растителност.Балдараните са два метра високи.Съседи се оплакаха ,че от там излизат змии.Моля за съдействие от ваша страна за окосяване и обезпаразитяване на тревата .Ние живеем там,имаме малки деца.

Статус:  В процес