Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Падащи сухи клони

Начало
18.05.2024
ID:
3181

Уведомявам ви за сухи и падащи клони на ул".Иван Вазов" в горната и част, пред езикова гимназия. Преди ден голям клон падна и натроши предното стъкло на колата ни. Там се събират ученици, играят деца, хора се движат постоянно и е въпрос на време да се счупи и да падне поредният клон. Цялата улица е в дървета и почти няма дърво без сухи клони. Трябва да бъдат огледани и окастрени.

Статус:  В процес

Сухо дърво

Начало
25.04.2024
ID:
3115

Суха бреза пред входа. Представлява опасност.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасни дървета

Начало
17.04.2024
ID:
3085

Високи и опасни дървета.Паднал голям клон.Сухо дърво.Подадени са много сигнали не са взети мерки!!!! Моля да бъдат взети нужните мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал за опасно дърво

Начало
20.03.2024
ID:
3010

Уведомяваме Ви , че пред вет.клиника "СС- ВЕТ" гр.Добрич, с адрес- ЖК" Дружба" бл.14 има огромно многогодишно дърво- чинар; което представлява заплаха за клиниката и преминаващите жители. Надяваме се , че компетентните органи ще огледат опасното дърво и ще вземат необходимите мерки, за да няма пострадали

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно изсъхнало дърво

Начало
22.02.2024
ID:
2944

От няколко години има опасно изсъхнало дърво до ул. Цар Симеон 12, което се държи на множество стари кабели. От 2 дни текат дейности по полагане на нови кабели под земята точно до дървото и вече е наклонено. Мисля точно сега е момента да бъде отрязано, докато е разкопана улицата, а не след като асфалтират.

Статус:  В процес

Прекършени клони на дървета

Начало
11.02.2024
ID:
2902

Пред блокът ни има две високи иглолистни дървета със счупени висящи големи клони , които могат всеки момент да паднат и да наранят обитателите на блока и автомобилите ни.Моля да бъдат отстранени преди да се случи нещастие..Тук играят много мапки деца и са в риск във всеки момент.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Кастрене на клони

Начало
07.02.2024
ID:
2890

Клоните на две дървета върху общински имот опират в сградата на супермаркет abcmarket . Причиниха счупване на рекламна табела и запълване на улуците с клони. Моля , за вашето съдействие .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Счупени клони, надвиснали над тротоара

Начало
03.02.2024
ID:
2881

Счупени са клоните на дърветата по тротоара на улицата, в резултат от силните ветрове. Надвиснали са опасно над тротоара като се държат на ивици, малки части от кората на дървото и са подпрени върху външни кабели на стълб по протежение на улицата (осветление). Това е втори сигнал в рамките на 3 месеца, но липсва реакция от длъжностните лица.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасно дърво

Начало
01.02.2024
ID:
2878

Пред входа в който живеем има огромно старо дърво (липа) което, подкопава основите на цялата сграда. Също така, клоните му навлизат в откритите тераси на живущите и създават условия за щети, както материални, така и физически. Ще сме много благодарни ако, въпросното дърво бъде отсякано или драстично подкастрено. Надяваме се за бързо и навременно реагиране и благодарим предварително

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Паднало дърво

Начало
15.01.2024
ID:
2818

В началото на месец декември при бурята бяха пречупени 3 бора пред блока. Благодаря за бързата реакция по тяхното нарязване и освобождаване на пътеката от блока до тротоара. Постепенно почистваме пространството от клонки и листа. Не е по нашите възможности да се справим с големите стволове на дърветата. Моля за съдействие да бъдат извозени.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител