Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 1015

Сигнал №1015

Начало
22.08.2019
ID:
1015

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Свети Свети Кирил и Методий“ 62, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Здравейте при разходка се натъкнахме на множество гаражи и фургони на площ собственост на община Добрич. Гледката е грозна и мястото е опасно за деца. моля да съдействате за изчистване на мястото. фургони има и до добричка епопея 2 Вход А които са нереглементирани .


Статус: В процес

Присъединени: 0