Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 1019

Сигнал №1019

Начало
26.08.2019
ID:
1019

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Даме Груев“ 6, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Изгоряла крушка на уличното осветление точно пред входа на ТОК МИР


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител