Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 1025

Сигнал №1025

Начало
27.08.2019
ID:
1025

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Отец Паисий“ 11, 9300 Русия 1, Добрич, България

Описание: За пореден път някой е паркирал на място за което плащаме месечен абонамент и е обозначено с информационна табела!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител