Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 1026

Сигнал №1026

Начало
27.08.2019
ID:
1026

Неправилно паркиране

Място/адрес: улица „жк Дружба“ 2, вход А, 9305 ж.к. Дружба III, Добрич, България

Описание: Пред вход А на Бл 12 спират със Служебни автомобили (вечер към 7-8 са колите им тук) и няма места на нас живеещите с лични автомобили! Тук не е обществен паркин. Писахме бележки, не помага. Моля да дойдете и да им вдигнете колите на тези нагледци! Зад блока има колкото си искат място за служебните им автомобили.


Статус: В процес

Присъединени: 0