Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 1027

Сигнал №1027

Начало
27.08.2019
ID:
1027

Неправилно паркиране

Място/адрес: улица „жк Дружба“ 2, вход Е, 9305 ж.к. Дружба III, Добрич, България

Описание: Пред целия блок спират лошо с автомобили (вечер към 7-8 са колите им тук) по много лош начин, трудно е да се стигне до блок 12. Колите са паркирани много лошо! Стърчащи на улицата, на няколко пъти едва минавам без да ударя колата, просто няма място! Като комбайнери спират! Минавайте им дигайте колите!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител