Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 1029

Сигнал №1029

Начало
27.08.2019
ID:
1029

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: улица „жк Дружба“ 2, 9305 ж.к. Дружба III, Добрич, България

Описание: Дружба 2 Блок 12 пред вход А спират няколко Служебни автомобила! Места няма за нас Живеещите тук с лични автомобили, а тези заемат място! Колите не са тяхна собственост дори! Зад блока има място колкото си искат, да спират там! Моля елате им вдигнете един, два пъти колите да се научат! Тук не е обществен парк или парк на фирмата им! Писна ни вече! Колите им са тук към 7-8. Една на Феникс (БУС!), една на Спиди (лека кола) и една на Рено сервиз (лека кола)! Няма места за нас!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител