Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 1031

Сигнал №1031

Начало
28.08.2019
ID:
1031

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Вардар“ 45, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Пред бившия ЦБА има тротоарна зона,която се използва вече месец като денонощен паркинг.Подаден сигнал на тел.0882511200,но.. Моля Ви, нека се поставят ограничители или табели,които да ограничават неправилното спиране на автомобили.Общинската полиция да не бъде съсредоточена само в централна градска част.Статистиката колко глоби има в други райони извън център се правят за кратко време.Постъпленията от глоби ще се увеличат драстично,ако разширят обсега на дейността си а и ще има респектиращ ефект


Статус: В процес

Присъединени: 0