Сигнали в Добрич днес

В процес 1045 Приключени 1585

Сигнал № 1043

Сигнал №1043

Начало
06.09.2019
ID:
1043

Място/адрес: ул. „Свети Свети Кирил и Методий“ 28, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: От миналата седмица мазите ни се пълнят с вода от теч на тръба. След няколко обаждания във вик Добрич, ни отговоруха че трябва да се обърнем към вас, тъй като проблема не е при тях. Топката се прехвърля от вик към вас и обратно, а проблема си остава за нас, вече повече от седмица!


Статус: В процес

Присъединени: 0