Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 1050

Сигнал №1050

Начало
10.09.2019
ID:
1050

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Генерал Киселов“ 11, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Лек автомобил OPEL CORSA с регистрационен номер А 3466 КТ без гражданска отговорност и технически прегледи от 2017г, стои зад съда на паркинга паркирана от 2 месеца, че и повече и никой не я поглежда!


Статус: В процес

Присъединени: 0