Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 1057

Сигнал №1057

Начало
17.09.2019
ID:
1057

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „ж.к. Добротица" 15В, 9302 ж.к. Добротица, Добрич, България

Описание:


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител