Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 1070

Сигнал №1070

Начало
26.09.2019
ID:
1070

Улична дупка

Място/адрес: ул. „Антон Стоянов“, 9301 Северна промишлена зона, Добрич, България

Описание: Изкопан канал, напречно на цялата улица в близост до ПАТО. Става все по-дълбок, мерки не се взимат. Преминаването става невъзможно без да опре някаква част от автомобила. Обходен маршрут няма, тъй като калиакра е затворена, околовръстното е в окаяно състояние, а ул. „Генерал майор Стефан Попов“ в същото състояние. Моля за незабавна реакция, тъй като това бърка в моя джоб, а си плащам данък МПС 230 лв...


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител