Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 1080

Сигнал №1080

Начало
29.09.2019
ID:
1080

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Бузлуджа“ 10, 9304 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Паднали дървета в дерето ,което не е почистено и високи храсти зад къщите коит също не са почистени от общината.Дерето е извън коритото.Наводнението преди 5 години явно се забрави! Моля да се почисти ,защото прилича на джунгла!


Статус: В процес

Присъединени: 0