Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 1083

Сигнал №1083

Начало
02.10.2019
ID:
1083

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Агликина поляна“, 9303 Добрич, България

Описание: Автомобил СВ 5763 НП спрял в тревната площ и на тротоара пред книжарницата и компютрите


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

27.12.201916:04

При извършените неколкократни проверки по отношение на подадения сигнал са констатирани нарушения, за което са съставени уведомления по чл. 186 от ЗДвП за налагане на глоби с фиш по Наредба за ОБДДВПСПТ на Община град Добрич. При констатиране на последващи нарушения ще се предприемат необходимите законосъобразни действия по прилагане на разпоредбите на Наредбите на Община град Добрич.


Всички видове сигнали