Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 1089

Сигнал №1089

Начало
03.10.2019
ID:
1089

Място/адрес: ул. „Вардар“ 61, 9305 Червената пръст, Добрич, България

Описание: Отново тече вода, от ВиК не реагират.От пет години само се ремонтира частично и след един месец започва пак теч на вода която се стича до Суха река, а идва зима и естествено водата замръзва и хоп, катастрофа, кой е виновен , естествено водача ( несъобразена скорост). Моля включете го за трайно и качествено ремонтиране.


Статус: В процес

Присъединени: 0