Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 1093

Сигнал №1093

Начало
07.10.2019
ID:
1093

Място/адрес: Добрич, жк. Балик, ул. Теменуга, бл. 24, България

Описание: Огромен проблем с канализацията. Всички шахти са запушени на бл. 24 вх. А. Пълни мази с фекалии на новия саниран 24 блок вход А. Извират фекалии. Много разговори с ВИК. Установиха пропаднали тръби за канализации по ул. Теменуга. Вече 4 дни никой не идва да копае и отстрани проблема. Фекалиите се оттичаха в училище Любен Каравелов. Огромна смрад и неизползваеми избени помещения. Жалко за санирането. Молим за съдействие.


Статус: В процес

Присъединени: 0