Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 1097

Сигнал №1097

Начало
11.10.2019
ID:
1097

Място/адрес: ул. „Генерал Колев“ 24Г, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: По улица "Ген. Колев" в посока от кръговото на бул. "Трети Март" и кръстовището с ул. "Захари Стоянов" две огромни дупки оставени от ВиК стоят повече от 6 месеца без някой да ги оправи. Освен тях има и множество малки и дълбоки дупки. Моля вземете отношение!


Статус: В процес

Присъединени: 0