Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 1105

Сигнал №1105

Начало
14.10.2019
ID:
1105

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Отец Паисий“, Добрич, България

Описание: Спряла кола на спирка за обществен транспорт, на по-малко от 5м преди пешеходна пътека.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

06.11.201909:12

Извършени са многократни проверки от пеши патрули към звено "Общинска полиция", констатирани са нарушения за което са съставени уведомления по чл. 186 от ЗДвП за налагане на глоби с фиш по Наредба за ОБДДВПСПТ на Община град Добрич. При констатиране на последващи нарушения ще се предприемат необходимите законосъобразни действия по прилагане на разпоредбите на Наредбите на Община град Добрич.


Всички видове сигнали