Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 1108

Сигнал №1108

Начало
16.10.2019
ID:
1108

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Генерал Георги Попов“ 81А, 9301 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Кръстовището на ул. „Генерал Георги Попов“ и ул. "Надежда" върху пешеходната пътека има паркирана каравана, която е паркирана против всички правила. Освен това по ул. „Генерал Георги Попов“ често има паркирани неправилно коли върху пешеходните пътеки, което затруднява пресичането и създава опастност за пешеходците и участниците в движението.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

27.12.201916:03

При извършените неколкократни проверки по отношение на подадения сигнал са констатирани нарушения, за което са съставени уведомления по чл. 186 от ЗДвП за налагане на глоби с фиш по Наредба за ОБДДВПСПТ на Община град Добрич. При констатиране на последващи нарушения ще се предприемат необходимите законосъобразни действия по прилагане на разпоредбите на Наредбите на Община град Добрич.


Всички видове сигнали