Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 1129

Сигнал №1129

Начало
30.10.2019
ID:
1129

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Силистра“ 13, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Отново е образувано голямо нерегламентирано сметище. Изхвърлени и натрупани са зелени отпадъци и множество чували със строителни отпадъци. За пореден път моля да се сложи на мястото: пресечката на ул. Силистра с ул. Панайот Станчев (до жп линията, срещу Шел) голям контейнер или поне допълнителен контейнер. Положението понякога е нетърпимо.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

12.11.201910:31

Осъществена е проверка от инспектори ООС на посоченият адрес. Площадката около контейнерите за битови отпадъци в действителност беше замърсена. Сигналът е предаден на сметопочистващата фирма "Еф Си Си България" ЕООД, с която Община град Добрич има договор. Почистени са контейнерите и прилежащите площадки за твърди битови отпадъци. При извършени последващи проверки не се констатира замърсяване около посочените контейнери. Случаят ще продължи да бъде обект на контрол от страна на общинска администрация и при необходимост ще бъде поставен допълнителен контейнер.


Всички видове сигнали