Сигнали в Добрич днес

В процес 1081 Приключени 1660

Сигнал № 1137

Сигнал №1137

Начало
05.11.2019
ID:
1137

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „ж.к. Добротица" 21, вход Д, 9302 ж.к. Добротица, Добрич, България

Описание: Неправилно паркиран автомобил с регистрация ТХ5888АН


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител