Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 1147

Сигнал №1147

Начало
12.11.2019
ID:
1147

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Оборище“ 30, 9304 Добрич Център, Добрич, България

Описание: оборище 30 -оборище 27 (трафопоста)


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител