Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 1161

Сигнал №1161

Начало
24.11.2019
ID:
1161

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Агликина поляна“ 10А, 9303 ж.к. Изгрев, Добрич, България

Описание: Цялата улица Анг.поляна от край до край е паркирали коли абсолютно придвижването е невъзможно нито линейка ни пожарна лола не може да премине моля ви вземете незабавно мерки благодаря ви предварително!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

17.12.201909:14

Сигналът Ви бе препратен по компетентност до началника на първо РУ - Добрич. В отговор на Вашето възражение, от полицията отговарят, че района на ул."Агликина поляна" и прилежащите улици са в зоната на изпълнение на задачи от пеши патрули към звено "Общинска полиция", обслужващи територията на гр.Добрич. При извъшените неколкократни проверки по отношение на подаден сигнал за неправилно паркирани автомобили, са констатирани нарушения, за което са съставени уведомления по чл.186 от ЗДвП за налагане на глоби с фиш по Наредбна за ОБДДВПСПТ на Община град Добрич. При констатиране на последващи нарушения ще предприемат необходимите законосъобразни действия по прилагане на разпоредбите на Наредбите на Община гр.Добрич.


Всички видове сигнали