Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 1163

Сигнал №1163

Начало
25.11.2019
ID:
1163

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Генерал Георги Попов“ 81А, 9301 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Паркирала каравана на по-малко от 5 метра от пешеходна пътека и на кръстовище.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

27.12.201916:01

При извършените неколкократни проверки по отношение на подадения сигнал са констатирани нарушения, за което са съставени уведомления по чл. 186 от ЗДвП за налагане на глоби с фиш по Наредба за ОБДДВПСПТ на Община град Добрич. При констатиране на последващи нарушения ще се предприемат необходимите законосъобразни действия по прилагане на разпоредбите на Наредбите на Община град Добрич.


Всички видове сигнали