Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 1172

Сигнал №1172

Начало
29.11.2019
ID:
1172

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Георги Кирков“ 25, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Неправилно паркиране върху новизграден тротоар от автомобил с рег. номер ТХ3530АТ.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

06.12.201908:37

Във връзка с постъпилият сигнал и след извършена проверка от служители на Община Добрич по ул. "Георги Кирков", не се установиха неправилно паркирани автомобили. При констатиране на неправилно паркирани МПС най-оперативните методи за сигнализиране са на телефони 0882 511200 или 112.


Всички видове сигнали