Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1597

Сигнал № 1191

Сигнал №1191

Начало
10.12.2019
ID:
1191

Място/адрес: бул. „3-ти март“ 43В, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Адресът, който се изписва при маркиране на мястото, не е адекватен. Маркираното място е м-ст Гаази Баба Главен път. На посоченото място има постоянен теч на фекални води. Образува се огромна смърдяща локва, а през зимата ледена пързалка.


Статус: В процес

Присъединени: 0