Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 1200

Сигнал №1200

Начало
19.12.2019
ID:
1200

Замърсяване на въздуха/индустриална миризма

Място/адрес: ул. „ж.к. Добротица" 46, вх ж, 9302 ж.к. Добротица, Добрич, България

Описание: съседа от магазина казва се Венци е поставиил печка на дърва в въздоховода.стана цяла седмица както сме обгазени.това правилно ли е?към кого да се обърнем за помощ!


Статус: В процес

Присъединени: 0