Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 1205

Сигнал №1205

Начало
26.12.2019
ID:
1205

Място/адрес: бул. „Русия“ 106, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: По време на изграждане на водния цикъл по бул Русия, нехайството на работниците, които са затрупали щахтата на улицата, доведе до това всичката вода използвана от съседните къщи, да напълни нашата маза, която вече е 1.50 и продължава да се пълни. Кой ще ни помогне в отводняването, кой ще ни плати зимнината?


Статус: В процес

Присъединени: 0