Сигнали в Добрич днес

В процес 1045 Приключени 1585

Сигнал № 1211

Сигнал №1211

Начало
13.01.2020
ID:
1211

Наводнена улица/подлез

Място/адрес: ул. „Осъм“ 9А, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Мръсна вода извира от шахтата на улицата , главен път към Кауфланд, където има поне десетина къщи със семейства,малки деца и възрастни хора, и ежедневно минават стотици хора. Вече почти от седмица е така, ужасна миризма, кал, мръсотия, микроби и болести. Бе подаден сигнал на ВИК Добрич и скоро бяха изпратили екип да огледат мястото. Бяха направени обещания, че днес на 13.01.20 ще пристигнат с техника, багер и тем. подобни. След поредното позвъняване, се разбра, че няма никакъв плануван ремонт н


Статус: В процес

Присъединени: 0