Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1525

Сигнал № 1215

Сигнал №1215

Начало
15.01.2020
ID:
1215

Замърсяване на въздуха/индустриална миризма

Място/адрес: ул. „Капитан Андреев“, 9300 Център, Добрич, България

Описание: Срещу музея на Йордан Йовков има паркинг за автомобили.Собствениците му живеят в дървена барака чийто комин дими постоянно със задушлив дим тровейки всички наоколо⁷


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител