Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 1217

Сигнал №1217

Начало
17.01.2020
ID:
1217

Друго

Място/адрес: ул. „Йордан Йовков“ 4, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Извършване на строително монтажна дейност/ изливане на бетон / без обозначения и затрудняване и възпрепятстване на движението на МПС на граждани с часове.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител