Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 122

Сигнал №122

Начало
27.01.2017
ID:
122

Друго

Място/адрес: ул. „Свети Свети Кирил и Методий“ 34, 9300 Добрич, България

Описание: Заледен участък на пътя,на 3 метра от светофара,затрудняващ движението и предпоставка за повреди по автомобилите,катастрофи и задръствания на кръстовището


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

31.01.201714:43

Сигнала е подаден на фирма А.С.А за предприемане на необходимите действия.Кръстовището е почистено и заледения участък по ул.К.Методий е осолен. Информираме Ви, че за осъществяване на по-бърза, добра и ефективна комуникация, Община град Добрич е обявила телефон 058 604 573, на който гражданите могат да сигнализират за нарушения и да дават предложения.


Всички видове сигнали