Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 1221

Сигнал №1221

Начало
20.01.2020
ID:
1221

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Цар Калоян“ 13А, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: На тротоарната площ на улицата от няколко месеца е паркирана и изоставена каравана. Моля, вземете отношение същата да бъде премахната от там!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

27.01.202009:00

Във връзка с постъпил Ваш сигнал в Община град Добрич относно изоставена каравана по ул. "Цар Калоян" Ви уведомявам, че на караваната е залепен стикер - предписание за преместване от общинска собственост. След изтичане срока /три месечен от датата отбелязана на предписанието Община град Добрич ще пристъпи към принудително преместване. Случаят ще продължи да бъде обект на контрол от страна на общинска администрация.


Всички видове сигнали