Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 1222

Сигнал №1222

Начало
20.01.2020
ID:
1222

Боклук/сметище

Място/адрес: ул. „Отец Паисий“ 9, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Уважаеми г-н кмете,пред бл.9 на ул.От.Паисий има контейнери за разделно събиране на отпадъци,но поради липсата на контейнери за битови отпадъци в съседния блок по ул.Ген.Гурко/срещу паркинга до Дом паметника Й.Йовков/а там има много търг.обекти и живущи/ до контейнерите за разделно събиране става сметище.Също така контейнерите пречат на видимостта при излизане от ул.Кольо Фичето.Молим да бъдат изместени контейнерите до контейнерите за битови отпадъци,които са на 20 м .


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

04.02.202009:48

Във връзка с Ваш сигнал, регистриран в Община град Добрич под №1420, Ви уведомявам, че ще бъде извършена проверка от служители на Община град Добрич и при установяване на необходимост и възможност, посочените от Вас контейнери за разделно събиране на отпадъци ще бъдат преместени до съдовете за битови отпадъци. Благодарим за изразената гражданска позиция. За по-бърза и ефективна комуникация, Община град Добрич е обявила „зелен телефон“ – 058/604 573, на който гражданите могат да дават мнения, сигнали и предложения.


Всички видове сигнали