Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 1224

Сигнал №1224

Начало
21.01.2020
ID:
1224

Неработещо осветление/светофар

Място/адрес: ж.к. Балик 22Г, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: Двудневно неработещо улично осветление по улица ТЕМЕНУГА 18,зад блок 22 блок в ЖК БАЛИК.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител