Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 1226

Сигнал №1226

Начало
23.01.2020
ID:
1226

Място/адрес: ул. „Методи Кусевич“ 2А, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Огромни дупки по ул.Методи Кусевич от ул.Георги Кирков до булеварда -интензивно движение и дупките са предпоставка за ПТП . Може поне да ги запълните ако не се предвижда ремонтна цялата улица!!!!


Статус: В процес

Присъединени: 0