Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 124

Сигнал №124

Начало
28.01.2017
ID:
124

Място/адрес: ул. „Струма“ 2-З, 9300 Добрич, България

Описание: По ул.Струма,Волга,Арда,Тунджа,Осъм,Вит и целия квартал Югоизток до Автогара, не е минавал снегорин от началото на зимата. Пътищата са с коловози дълбоки 30см.и не могат да се разминат коли и пешеходци. Такъв кошмар не е било никога.


Статус: В процес

Присъединени: 0