Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 1258

Сигнал №1258

Начало
03.02.2020
ID:
1258

Неправилно паркиране

Място/адрес: ж.к. Балик 16Г, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: От преди нова година автомобили със изтекли технически прегледи, не се карат, само заемат паркоместата и останалите живущи няма къде да си паркират автомобилите.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

13.02.202016:59

Извършена е проверка от инспектори към Община град Добрич на посочения адрес. Автомобилите, които са визирани не отговарят на разписаните разпоредби в Закона за управление на отпадъците (ЗУО) отнасящи се към частта "Излезли от употреба моторни превозни средства" (ИУМПС). Община град Добрич няма законно основание за принудителното им преместване.


Всички видове сигнали