Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1597

Сигнал № 1263

Сигнал №1263

Начало
04.02.2020
ID:
1263

Място/адрес: бул. „Русия“ 53, 9300 ж.к. Югоизток, Добрич, България

Описание: От един месец подаваме сигнали към ВиК гр.Добрич за запушени шахти пред самия блок.Отговарят ни че е изгоряла някаква помпа и чакат да се отремонтира,до тогава ще е така! В резултат на което всичката отпадъчна вода от блока се връща в мазетата. Вече си имаме басейн с дълбочина около един метър и невероятна миризма! Всичко това е в един европейски град в двадесет и първи век. Моля да ни бъде оказано съдействие от общинските структори,защото вече е непоносимо.


Статус: В процес

Присъединени: 0