Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 1265

Сигнал №1265

Начало
06.02.2020
ID:
1265

Неправилно паркиране

Място/адрес: ж.к. Балик 16Г, вх. б, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: На Балик, от известно време са паркирани автомобили, на наши съседи и заемат и без това оскъдните паркоместа. След като не ги обслужват, няма смисъл да заемат местата пред блока. И това са съседи, които са в общински жилища, не си плащат текущите разходи, на блока.Не могат да живеят на гърба, на хората от входа. Докога ще се настаняват такива недобросъвестни съседи? Надявам се че жалбата ми ще бъде разгледана и ще получа отговор.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

13.02.202016:59

Извършена е проверка от инспектори към Община град Добрич на посочения адрес. Автомобилите, които са визирани не отговарят на разписаните разпоредби в Закона за управление на отпадъците (ЗУО) отнасящи се към частта "Излезли от употреба моторни превозни средства" (ИУМПС). Община град Добрич няма законно основание за принудителното им преместване.


Всички видове сигнали