Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 13

Сигнал №13

Начало
11.08.2016
ID:
13

Опасна детска площадка

Място/адрес: ж.к. Дружба ІІІ 38-Б, 9305 Добрич, България

Описание: Наново ремонтираният нов баскетболен кош отново е счупен, но е опасен за децат аи животът им!!!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

10.09.201612:20

Повредите по съоръженията на спортната площадка, за която сигнализирате са констатирани при проверка от експертна комисия, извършена на 18.08.2016 г. Вече са предприети мерки за предотвратяване на инциденти и стойката на баскетболното табло в югоизточната част на спортната площадка е демонтирана. Благодарим за проявеното гражданско самосъзнание.


Всички видове сигнали